İzmir Lazer Epilasyon Servisi                                                     

İzmir Lazer Epilasyon Teknik Servisi Prensipleri

 

Royal Medikal Lazer Epilasyon Servisi Türkiye’nin 81 İline Aynı Gün İçerisinde Teknik Servis Hizmeti Götürmekteyiz.

Lazer epilasyon cihazları büyük bir yatırım ve müşteri memnuniyeti için satın alınır. Önce de belirtildiği üzere bu maliyetli yatırımın getirisinin de büyük olması beklenir. İşte bu yüzden lazer epilasyon cihazlarının uzun ömürlü olabilmesi için lazer epilasyon servisinden yardım almak gerekir.

İzmir Lazer Epilasyon Servisi, lazer teknolojisi endüstrisinde bilgi ve deneyime sahip zengin bir mühendis ve teknisyen ekibi tarafından kuruldu. Teknolojik bir yenilikçi olarak, hızla değişen ihtiyaçlara ve sürekli gelişen teknolojiye sahip bir pazardaki konumumuzu korumak için yaratıcılığa değer veriyor, araştırmaya yatırım yapıyor ve çeviklik için çalışıyoruz.

İzmir Lazer Epilasyon Servisi olarak, klinik araştırma, üretim ve teknik müşteri desteği konusunda zengin deneyime sahip küresel bir şirket haline geldi. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz orijinaldir ve dünya çapında bir pazar için tüm ürün, sistem ve mevzuat gereksinimlerini karşılar.

İzmir Lazer Epilasyon Servisi, üstün kalite, uygun maliyetli lazer ürünleri ve hizmetlerinin önde gelen ulusal sağlayıcısıdır. Deneyimimiz ve kapsamlı ağımız Lazer Atölyesini, lazer bakımı, sarf malzemeleri ve tıbbi lazer ve IPL (Yoğun Atımlı Işık) için kişiselleştirilmiş hizmet için tek ve güvenilir bir kaynak haline getirir.

Tıbbi lazer pazarı, lazer endüstrisinin en hızlı büyüyen segmentidir ve İzmir lazer Epilasyon Servisi, bileşen ve hizmet tedariğinde yeniliğin ön saflarında yer almaktadır. İzmir lazer Epilasyon Servisi olarak, lazer ekipmanının yerinde onarımı için ülke çapında, yani 81 ilde Saha Servis Mühendisleri göndermekteyiz. Aynı zamanda sistemler adına çoğu onarım parçasını stokladığımız için, parça dağıtım ekibimiz ertesi sabah ofisinizde onarım parçaları bulundurarak Saha Servis Mühendislerimizin lazerinizi minimum arıza süresi ile tamir etmesini sağlar.

 

İzmir ve İlçelerine Kesintisiz Anında Lazer Servisi Hizmeti 

İzmir Lazer Epilasyon Servisi – İzmir İpl Lazer Epilasyon Servisi – İzmir OPT Lazer Epilasyon Servisi – İzmir Alexandrite Lazer Epilasyon Servisi – İzmir Diyot (Diode) Lazer Epilasyon Servisi – İzmir Ulase Lazer Epilasyon Servisi – İzmir Lazer Cihazı Servisi – İzmir İpl lazer lamba değişimi – İzmir Lazer Cihazı Power Tamiri – İzmir Lazer Cihazı İnterface Tamiri – İzmir Lazer Cihazı Anakart Tamiri – İzmir Diode Lazer Bar Değişimi – İzmir Lazer Soğuk Hava Üflemeli Cihaz Tamiri – İzmir Buz Başlıklı Cihaz Servisi – İzmir Buz Başlıklı Cihaz Tamiri – lazer epilasyon servisi

 

İzmir Lazer Epilasyon Cihazı Onarımı ve Bakımı

 

Acil servis İzmirları, herhangi bir tıbbi lazer sistemine sahip olmanın çok pahalı bir yönü olabilir. Çoğu zaman lazer bir gün ve ertesi gün mükemmel bir şekilde çalışıyor olabilir. Gerçek şu ki, günümüzde kullanılan lazerlerin çoğu çok yüksek arıtma enerjileri sunmaktadır. Bu nedenle, lazer bileşenleri ile ilişkili ‘yıpranma’ vardır, bu nedenle değiştirilmesi gerekir. Çoğu tıbbi lazer sistemi ömürlerinin bir noktasında servise ihtiyaç duyacaktır. Ne yazık ki, bu beklenen bir gerçektir. Bununla birlikte, uygun bakım ve planlama ile bu onarım maliyetleri en aza indirilebilir.

Saha Servis Mühendisleri ekibimiz bu lazer platformlarında yılların deneyimine sahiptir. Sisteminizde karşılaştığınız tüm arızaları ve operasyonel sorunları tam olarak açıklayacağız. Bu sadece onarımın ötesinde, aynı zamanda gelecekteki arızaları önlemek için çok önemlidir. Mevcut tıbbi lazer onarım teknisyeniniz bu bilgileri sağlayamazsa veya sağlamazsa, başka bir tıbbi İzmir lazer epilasyon servisi’ni bu görevi üstlenmesi için araştırmalısınız.

            Periyodik bakım hizmeti planlayarak Saha Servis Mühendislerimiz, tıbbi lazer yatırımınızın uzun süre çalışmaya devam etmesini ve gelir elde etmesini sağlayabilir. Koruyucu Bakım hizmeti, lazer sahibi / operatörü tarafından kaçınılması gereken bir hizmet değildir. Aksine, Koruyucu Bakım hizmeti, para ve zamandan tasarruf edebilir. Lazer işlemiyle ilgili birçok sorun çok pahalı hale gelmeden düzeltilebilir. Örneğin, tipik bir      Koruyucu Bakım ziyareti, ulaşım, giderler ve zaman eklendiğinde yüksek bir maliyete neden olabilir. Bu, rutin bir masraf olarak pahalı görünse de, operasyonel bir başarısızlığın maliyeti ve 10-20 hastayı iptal etme ve yeniden planlama ile karşılaştırıldığında, oldukça ucuzdur. Bunun ötesinde, planlanan Koruyucu Bakım ziyaretleri acil onarımlardan daha az müdahaleci ve koordineli bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bir otomobilin yağ değişimi veya ayarlama yapmadan uzun süre çalışmasını beklemeyeceğiniz gibi, bir lazer sistemi için bakım planlaması da düzenli olmalıdır.

 

İzmir Lazer Cihazı Servisi Firma Hakkında Bilgi

 

Sorunsuz kullanım beklentilerinizi karşılamak için lazer ekipmanı düzgün şekilde kurulmalıdır. Kurulum, ofisinizde uygun güç kolaylaştırmayı içerir. Lazerler için güç ve tesis gereksinimleri, marka ve modele göre farklılık gösterdiğinden, kurulum üreticinin ve tesisinizin AC güç ağının gereksinimlerini karşılamalıdır. AC güç gereksinimlerine ek olarak, nakil sonrasında lazer ekipmanı genellikle hassas hizalama gerektirir. Prosedürler üreticinin gereksinimlerine uygun olmalıdır. Bu görevlerin düzgün şekilde yerine getirilmemesi performansı sınırlayabilir veya zahmetli çalışmaya neden olabilir.

Firmamız uzun süredir bu alanda hizmet vermekte ve bu hizmet döneminde daima profesyonel olarak faaliyet göstermektedir. Onarımlar da şirketimizdeki profesyonel personel tarafından özenle yapılmaktadır. 81 ilde bir İzmir lazer epilasyon servisi şirketi olarak cihazları tamamen müşterilerimize teslim ederek işlemleri gerçekleştiriyoruz. Onarılması gereken tüm parçalar onarım sırasında tamir edilir. Ancak, yeni yedek parçalara ihtiyaç duyulursa, kullanıma uygun parça ile değiştirme yapılır. Bu şekilde, epilasyon cihazı tamamen kullanıma hazır hale getirilir. Firmamız onarım sürecini bu şekilde tamamlar ve cihazlarınızı size teslim eder. Daha detaylı bilgi için İzmir Lazer Epilasyon Servisi olarak hizmetinizdeyiz, sitemizden iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Lazer Epilasyon Nedir?

 

Teknolojinin günden güne gelişmesiyle hem kadınların hem de erkeklerin muzdarip olduğu istenmeyen tüylere lazer epilasyon çözümleri üretildi. Bu yüksek teknoloji yöntemi, folikülü gerçekten yok etmek için ışık kullanır ve sizi tüysüz bir cilt bırakır. Seans seans süren bu epilasyon yönteminde birçok farklı lazer epilasyon cihazı ve yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemler kişinin cilt yapısına, hassasiyetine ve genetiğine göre değişiklik göstermektedir.

Lazerler ve estetik prosedürler dermatoloji pratiğini değiştirmiştir. Şimdiye kadar tedavi edilemeyen durumların tedavisinde yardımcı olmuşlardır. Farklı marka, özellik ve fiyatlara sahip çeşitli lazer cihazlarının bulunması, satın alan kişinin zihninde karışıklığa ve ikileme yol açmıştır. Şu anda bir lazer satın almak için hiçbir kılavuz mevcut değildir. Bir lazerin satın alınması büyük yatırımlar içerdiğinden, lazerin teknik özelliklerine, eğitime, maliyete, garantiye, yedek parçaların bulunabilirliğine ve İzmir lazer epilasyon servisi’nin hizmet güvenilirliğine dikkat etmek önemlidir.

 

Lazer epilasyon, istenmeyen tüyleri gidermek için konsantre bir ışık demeti (lazer) kullanan tıbbi bir prosedürdür. Lazer epilasyon sırasında, lazer kıldaki pigment (melanin) tarafından emilen bir ışık yayar. Işık enerjisi cilde üretilen saç şeklindeki (saç folikülleri) tüp şeklindeki keselere zarar veren ısıya dönüştürülür. Bu hasar gelecekteki saç büyümesini engeller veya geciktirir.

Lazer epilasyon uzun süre saç büyümesini etkili bir şekilde geciktirse de, genellikle kalıcı epilasyon ile sonuçlanmaz. İlk epilasyon için çoklu lazer epilasyon tedavilerine ve bakım tedavilerine de ihtiyaç duyulabilir. Lazer epilasyon, açık tenli ve koyu kıl tipine sahip olan kişiler için etkilidir.

 

Yaygın tedavi yerleri arasında bacaklar, koltuk altı, üst dudak, çene ve bikini çizgisi bulunur. Bununla birlikte, göz kapağı veya çevresi hariç hemen hemen her alanda istenmeyen tüyleri tedavi etmek mümkündür. Kıl rengi ve cilt tipi lazer epilasyon başarısını etkiler. Temel ilke, cildin pigmentinin değil, saçın pigmentinin ışığı emmesi gerektiğidir. Lazer, cilde zarar vermekten kaçınarak sadece saç folikülüne zarar vermelidir. Bu nedenle, kıl ve ten rengi – koyu kıl ve açık cilt – arasındaki kontrast en iyi sonuçları verir.

 

Lazer Epilasyon Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Kıl ve cilt rengi arasında çok az kontrast olduğunda cilde zarar verme riski daha fazladır, ancak lazer teknolojisindeki gelişmeler lazer epilasyonunu daha koyu cilde sahip insanlar için bir seçenek haline getirmiştir. Lazer epilasyon ışığı iyi emmeyen kıl renkleri için daha az etkilidir: gri, kırmızı, sarışın ve beyaz. Bununla birlikte, açık renkli kıllar için lazer tedavisi seçenekleri geliştirilmeye devam edilmektedir.

Yan etkinin risklerini lazer epilasyon cihazlarının bakımı ve onarımı da etkilemektedir. Bu yüzden İzmir lazer epilasyon servisinden düzenli olarak yardım alınması gerekmektedir. İzmir Lazer epilasyon servisi, cihazınızın ömrünü uzatmasının yanında müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi de amaçlamaktadır.

 

 

Yan etki riskleri cilt tipine, kıl rengine, tedavi planına ve tedavi öncesi ve tedavi sonrası bakıma bağlı olarak değişir. Lazer epilasyonun en yaygın yan etkileri şunlardır: Cilt tahrişi. Lazer epilasyondan sonra geçici rahatsızlık, kızarıklık ve şişme mümkündür. Herhangi bir belirti ve semptom tipik olarak birkaç saat içinde kayİzmirr; Pigment değişir. Lazer epilasyon etkilenen cildi genellikle geçici olarak koyulaştırabilir veya hafifletebilir. Cilt İzmirlatması öncelikle tedaviden önce veya sonra güneşe maruz kalmaktan kaçınmayanları ve daha koyu tenli olanları etkiler. Nadiren, lazer epilasyon, cilt dokusunda kabarcıklanma, kabuklanma, yara izi veya diğer değişikliklere neden olabilir. Diğer nadir yan etkiler arasında, tedavi edilen saçların grileşmesi veya özellikle koyu ciltlerde, tedavi edilen bölgeler çevresinde aşırı kıl uzaması bulunur. Ciddi göz yaralanması olasılığı nedeniyle göz kapakları, kaşlar veya çevresindeki bölgeler için lazer epilasyon önerilmez.

 

Lazer Epilasyon Cihazları Yan Etkileri Nelerdir ?

 

Lazer epilasyon ile ilgileniyorsanız, dermatoloji veya kozmetik cerrahi gibi bir uzmanlık sertifikasına sahip olan ve lazer epilasyon deneyimi olan bir doktor seçin. İşlemi bir doktor asistanı veya lisanslı bir hemşire yapacaksa, tedaviler sırasında bir doktorun gözetim altında olduğundan ve yerinde bulunduğundan emin olun. Kaplıcalar, salonlar veya tıbbi olmayan personelin lazer epilasyon yapmasına izin veren diğer tesisler konusunda dikkatli olun.

Lazer epilasyondan önce, bunun sizin için uygun bir tedavi seçeneği olup olmadığını belirlemek için doktora danışın. Doktorunuzla aşağıdakileri konuşmanız konusunda fayda var:

 

  • İlaç kullanımı, cilt bozuklukları veya skarlaşma geçmişi ve geçmiş epilasyon prosedürleri dahil tıbbi geçmişinizi gözden geçirin.
  • Lazer epilasyonun sizin için neler yapabileceğini ve yapamayacağını da içeren riskleri, faydaları ve beklentileri tartışın.
  • Önce ve sonra değerlendirmeler ve uzun vadeli incelemeler için kullanılacak fotoğrafları çekin.
  • Konsültasyonda, bir tedavi planını ve ilgili maliyetleri tartışın. Lazer epilasyon genellikle maliyetli bir işlemdir.

 

Doktor ayrıca lazer epilasyon için hazırlanmak için özel talimatlar sunacaktır. Bunlar şunları içerebilir:

 

  • Güneşten uzak durmak. Genellikle tedaviden altı hafta öncesine kadar güneşe maruz kalmaktan kaçınmak için doktorunuzun tavsiyelerine uyun ve günlük geniş spektrumlu bir güneş kremi kullanın.
  • Cildinizi İzmirlatın. Cildinizi koyulaştıran cilt kremlerinden kaçının. Doktorunuz ayrıca yakın zamanda bronzlaşmış veya daha koyu bir cildiniz varsa bir cilt beyazlatma kremi reçete edebilir.
  • Diğer epilasyon yöntemlerinden kaçınmak. Koparma, ağda ve elektroliz kıl folikülünü bozabilir ve tedaviden en az dört hafta önce kaçınılmalıdır.
  • Kan inceltici ilaçlardan kaçınmak. İşlemden önce aspirin veya antienflamatuar gibi ilaçları kullanmadan önce doktorunuza sorun.
  • Tıraş tedavisi. Lazer tedavisinden bir gün önce düzeltme ve tıraş yapılması önerilir.

 

Lazer epilasyon genellikle iki ila altı tedavi serisi gerektirir. Tedaviler arasındaki aralık yere bağlı olarak değişecektir. Üst dudak gibi kılların hızla uzadığı bölgelerde, tedavi dört ila sekiz hafta içinde tekrarlanabilir. Sırt gibi yavaş saç uzaması olan bölgelerde, tedavi her 12 ila 16 haftada bir olabilir.

 

Lazer Epilasyon Uygulaması Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Her tedavi için gözlerinizi lazer ışınından korumak için özel gözlükler takacaksınız. Doktor tedavi sırasında acıyı azaltmak için cildinize topikal bir anestezi uygulayabilir. Doktor cildinize elle tutulan bir lazer cihazı uygulayacaktır. Lazerin türüne bağlı olarak, cildinizi korumak ve yan etki riskini azaltmak için cihazın ucundaki bir soğutma cihazı veya serin bir jel kullanılabilir.

Doktor lazeri etkinleştirdiğinde, lazer ışını cildinizden kıl köklerine geçecektir. Lazer ışınından gelen yoğun ısı kıl köklerine zarar verir ve kıl uzamasını engeller. Sıcak bir iğne deliği gibi bir acı hissedebilirsiniz ve muhtemelen soğutma cihazından veya jelden de soğukluk hissi hissedebilirsiniz. Üst dudak gibi küçük bir alanı tedavi etmek sadece birkaç dakika sürebilir. Sırt gibi daha geniş bir alanı tedavi etmek bir saatten fazla sürebilir.

Lazer epilasyondan sonraki ilk birkaç saat boyunca kızarıklık ve şişlik görebilirsiniz. Bu gibi rahatsızlıkları azaltmak için tedavi edilen bölgeye buz uygulayın. Lazer epilasyondan hemen sonra cilt reaksiyonunuz varsa, doktor etkilenen bölgeye steroid krem ​​uygulayabilir. Lazer epilasyondan sonra ve planlanan tedaviler arasında, altı hafta boyunca veya doktorunuz tarafından belirtildiği gibi güneş ışığından (hem doğal güneş ışığı hem de şezlonglardan) kaçının. Her gün geniş spektrumlu bir güneş kremi kullanın.

Kıllar hemen dökülmez, ancak günler ila haftalar arasında dökülürler. Bu, sürekli saç uzamasına benzeyebilir. Tekrarlanan tedaviler genellikle gereklidir, çünkü uzaması ve dökülmesi doğal olarak bir döngüde gerçekleşir ve lazer tedavisi en iyi şekilde yeni uzama aşamasındaki kıl köklerinin üzerinde ile çalışır.

Sonuçlar önemli ölçüde değişir ve tahmin edilmesi zordur. Çoğu insan birkaç ay süren epilasyon deneyimi yaşar, bazılarının ise yıllarca sürebilir, ancak lazer epilasyon kalıcı epilasyonu garanti etmez. Kıllar yeniden uzadığında, genellikle daha ince ve daha açık renklidir. Uzun sürede tüylerin azaltılması için lazer bakım tedavisine ihtiyacınız olabilir.

 

Lazer Epilasyon Cihazları Nelerdir ve İşlevleri Nasıldır?

 

Lazer epilasyon göründüğü kadar karmaşık değildir. Adında “lazer” kelimesi olan herhangi bir hizmet korkutucu görünebilir, ancak aslında çok basittir. Lazerin enerjisi kıl folikülündeki pigment tarafından alınır ve kökü tahrip eder.

Kök yok edildikten sonra daha fazla kıl üretemez. Bir makine seçmek genellikle zor olsa da, bazı lazerler dermatoloji pratiğinde iyi yerleşmiş ve altın standart olarak kalmıştır. En yaygın kullanılan lazer sistemleri üç ana türden oluşur ve şunları içerir: Diyot (Diode): Diyot (Diode) lazeri açık ve koyu ciltler için çok etkilidir;

Alexandrite: Bu lazer tüm lazer türlerinin en hızlısıdır ve hafif-zeytin ciltli hastalar arasında daha büyük vücut bölgelerini tedavi etmek için en iyi sonucu verir; Nd: YAG: Bu uzun darbeli lazer, bronzlaşmış cilt de dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabilir. Açık veya ince kıllar için diğer lazer tiplerine göre daha az etkilidir.

Ek olarak kabul edilen diğer lazerler arasında ablatif olmayan 1550 nm fraksiyonel erbium cam lazer, vasküler lezyonlar için 585 ve 595 nm puls boya lazeri, ve excimer 308 nm lazer ve vitiligo ve sedef hastalığı için lamba bulunmaktadır.

Yoğun nabız ışık sistemleri ve ışık temelli hedefli fototerapi makineleri de uygulamada yer almaktadır. Bu geniş teknolojilerin köklü rolleri vardır. Bu teknolojilerdeki mevcut modeller arasında bir lazer sistemi seçmek, darbe süresi, nokta boyutu, enerji ve akıcılık, sarf malzemeleri ve maliyet gibi değişkenlere bağlı olacaktır.

Hal böyleyken bu lazer cihazların alımları da kullanımları da artış gösterdi. Böylece kullanımların getirdiği bir bozukluk ve bakım ihtiyacı da doğmuş oldu. İzmir Lazer epilasyon servisi ile bu cihazların onarımı ve düzenli olarak bakımı yapılması gerekmektedir. Çünkü bu cihazların maliyeti yadsınabilecek bir ücret değildir. İzmir Lazer epilasyon servisi, ekipmanınızın düzenli bakımı, hassas bileşenler üzerinde stres yaratabilecek herhangi bir sorunu çözebilir, yani sisteminiz daha uzun süre dayanır. Bir serviste ne sıklıkta rezervasyon yapmanız gerektiğini ve nelere dikkat etmeniz gerektiğinden de bahsetmek gerekir.

 

Lazer Cihazları Donanımsal & Yazılımsal Teknik Arızalar

 

Lazer epilasyon işleminde kullanılan makineler teknolojik cihazlardır. Bu cihazlar hem yazılımda hem de donanımda karmaşık olabilir. Bu nedenle, arıza durumunda teknik servis desteği gerekir. Aynı zamanda, epilasyon makinesinin tüm fonksiyonları, hem doğru hem de sorunsuz çalışma için kalifiye bir teknisyen tarafından gerçekleştirilmelidir. 81 ilde geniş bir hizmet yelpazesi sunan firmamız, epilasyon cihazlarının bakım ve onarımında yetkili servis olarak size yardımcı olmaktadır. 81 ilde istediğiniz yerden bize ulaşabilir ve lazer epilasyon makineniz için servis alabilirsiniz.

Epilasyon makineleri servisimize teslim edildiğinde yetkili personel tarafından incelenir. Cihazın hem yazılım hem de donanım açısından kontrolleri en iyi şekilde yapılır. Bununla birlikte, İzmir lazer epilasyon servisi olarak, cihazdaki parçaların durumunu kontrol ediyoruz. Bu şekilde, eski veya uygun olmayan hasarlı bir parça bulunursa, gerekli değişiklikler yapılır. Şirketimizde yürütülen kontrol süreçleri hem detaylı hem de etkin bir şekilde yürütülmektedir. Bu şekilde, cihaz kontrolden sonra verimli bir şekilde çalışmaya devam eder.

 

 

Bir lazer sistemi satın almak çoğu zaman yapacağımız en büyük iş yatırımıdır, bu nedenle ekipmanınızın uzun ömürlü olması kilometre taşıdır – sisteminiz ne kadar iyi korunursa, o kadar uzun süre yatırımınız karşılığını alabilirsiniz. Örneğin, bileşenlerin düzenli olarak kontrol edilmesi gereklidir, çünkü zamanla, küçük kir veya birikinti lekeleri bile kaplamaya zarar verebilir. Bu da lazer epilasyon cihazınızın bozulmasına bile neden olabilir.

Düzenli İzmir lazer epilasyon servisi, müşterileriniz için güvenli ve etkili tedaviler sunmanıza ve geçerli sigorta kapsamını korumanıza olanak tanıyan sabit ve kalibre edilmiş bir çıktı sağlar. Sisteminizin İzmir lazer epilasyon servisi’ne ne sıklıkta ihtiyaç duyduğu, lazer veya ışık aygıtının türüne göre değişir. IPL sistemleri, genel olarak, daha az hassas optik bileşenlere sahiptir ve genellikle yılda sadece bir İzmir lazer epilasyon servisi ziyareti gerektirir, ancak çoğu lazer sistemi iki ila üç servis gerektirir.

 

Lazer Epilasyon Cihazı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Daha önce de belirtildiği üzere Alexandrite Lazer (755nm) orta tonda tipler için cildi tedavi etmekte kullanılırken, ND: YAG Lazer (1064 nm) daha koyu cilt tiplerinde kaba kılları tedavi etmek için kullanılır. Bir başka yaygın sistem, orta tonlu cildin yanı sıra koyu ince kılları tedavi etmek için kullanılan Diyot (Diode) Lazeri’dir (800-810 nm).

Yeni bir sisteme yatırım yapmak isteyen bir terapistseniz, sisteminizin neler yapabileceğine bakmak çok önemlidir. Hafif tabanlı makinelerin yaşlanma karşıtı ve hiperpigmentasyon da dahil olmak üzere bir dizi tedavi için kullanılabileceğini, ancak makinelerinizi öncelikle kıl dökülmesi için kullanmayı planlıyorsanız, birçok cilt ve kıl tipinde en iyi sonuçları verebileceğini kontrol edin.

Lazer ile etkili epilasyon ve azaltma için, kılın ömrü boyunca birkaç aşamadan geçtiği için her zaman kişisel bir tedavi yöntemi önerilir. Işık tabanlı sistemler, büyüme evresindeki kılların folikülünü başarılı bir şekilde yok eder – ancak yaşam döngüsünün daha sonraki aşamalarında bulunan kıllar için foliküller yok edilemeyebilir ve kıllar tekrar uzayabilir. Bu nedenle, herhangi bir seansta, teknoloji sadece bir seferde yaklaşık% 15 olan kılların küçük bir yüzdesi üzerinde başarılı olacaktır, çünkü bu kıllar uzama aşamasındadır.

Lazer epilasyonu uygulamak için en uygun zaman kışın – ve bunun için çok iyi bir neden var. Çoğu insan için, kalıcı tüy azaltma, kalıcı sonuçları görmek için birkaç hafta veya daha fazla zaman alır. Tedaviyi yaparken, güneşe çıkmamanız yani tatile gitmemeniz (veya şezlong kullanmamanız) tavsiye edilir, çünkü bronzlaşmış ciltte melanin güneş tarafından çekilebilir, bu nedenle lazer epilasyonun kıllar üzerindeki etkisi azalır.

Bu, daha gelişmiş sistemlerde geçerli olmayabilir; bu nedenle, seçtiğiniz sistemin neyi önerdiğine de dikkat etmek gerekir. Bir lazer epilasyon cihazının ömrü bu nedenle çok önemlidir. Bir kişi için en az 8 seans çalışan bu cihazın kış aylarında daha çok çalışacağını öngörmek çokta zor değil. Bu yüzden müşteri memnuniyeti ve beklentilerin karşılanması adına İzmir lazer epilasyon servisi ile düzenli cihaz bakımı veya onarımı yapılmalıdır.

 

İzmir Lazer Epilasyon Teknik Servisi Firma Seçimi

 

 İzmir Lazer epilasyon servisi seçerken de çok dikkatli olunması gerekmektedir. Özellikle bakımı veya onarımı söz konusu ise garantili ve güvenilir bir İzmir lazer epilasyon servisi tercih edilmelidir. Çünkü bir parça değişmesi ile halledebilecek sorunları büyütüp birden fazla parça değiştiren veya anında düzelebilecek bir şeyi büyük bir sorun haline getiren servisler de ortaya çıkabilir.

Bir lazer sistemi alıcısının nihai amacı, liste fiyatı veya teklif edilen fiyat ile karşılaştırıldığında mümkün olan maksimum indirimi elde etmektir. Bu, alıcının iletişim becerilerine, küresel ve yerel fiyatlandırma bilgisine, bayi / distribütör tarafından sunulan indirimlere ve sistemin diğer alıcıları tarafından ödenen yaklaşık fiyata bağlı olacaktır. Satış temsilcisine yalnızca kendi sistemiyle ilgilendiğinizi göstermemeye çalışın; diğer rakip sistemlere baktığınızı bilmelerini sağlayın.

Lazer almak için acele etmeyin! Benzer sistemler için farklı şirketlerden teklif alın. Bu daha iyi müzakere sağlayacaktır. Ayrıca meslektaşlarınıza kendileri tarafından ödedikleri fiyat hakkında bilgi alın. Tüm tıbbi lazerlerin satılır satılmaz amortismana uğradığını anlamak önemlidir. Bu yüzden en iyi fiyatı almak daha önemlidir. Karar verirken daima maliyet ve kalite arasında bir denge kurun.

Bir lazer sistemi satın alırken bu maliyet-kalite denklemi akılda tutulmalıdır. Her bir teknolojiyi derinlemesine değerlendirmek ve sadece uygulamaya fayda sağlayacak olan sistemi seçmek çok önemlidir, ancak o zaman harcanan para boşa gitmemiş olacaktır.

Lazerler günümüz estetik dermatoloji pratiğinin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Yeni teknolojinin ortaya çıkmasıyla, daha koyu cilt tiplerinde bile nispeten güvenli ve etkili olan daha sofistike cihazlar geliştirilmektedir. Lazer, ışık ve diğer ışıksız enerji cihazları gibi çoklu teknolojiler mevcuttur. Bir lazer sistemi seçmek, makineyi korumak ve satış sonrası
İzmir lazer epilasyon servisi, başarılı bir lazer uygulaması için hayati önem taşır. Benzer şekilde, farklı şirketlerden ve farklı ülkelerden teknik özelliklere ve maliyete göre değişen makineler mevcuttur, bu da bir uygulayıcının hangisini satın alacağına karar vermesini zorlaştırır.

 

İzmir Lazer Epilasyon Servisi Müşteri Satış&Onarım Ve Bakım Sözleşme

 

Buna ek olarak, lazer şirketleri tarafından kullanılan pazarlama ve abartılı promosyon malzemelerinde çok fazla marka var, onun kendi makinelerinin en iyisi olduğunu iddia ediyor. Yıllık bakım sözleşmeleri (AMC) ve yıllık servis ziyareti (ASV) dahil olmak üzere satış sonrası bakım politikaları konusunda önemli belirsizlikler bulunmaktadır. Gerekli alıcı, sigorta türünün ve makineleri için düşünmeniz gerekir.

Lazer ve IPL ile ilgili ekipman ve bu hizmetlerin yeni ve mevcut kliniklerde nasıl yönetilebileceği konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz. İşinizi büyütmek için nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bugün bizi bekliyoruz. Biz hizmetinizde lazer servis sözleşmeleri.

İzmir Lazer Epilasyon Tamiri Firmamız tarafından kurumsal olarak sürdürülmektedir.

 

Hemen Aramak İçin Numaraya Tıklayınız :05331374989 

Royal Medikal Teknik servis