Ipl Lazer Epilasyon Lamba Değişimi

Ipl Lazer Epilasyon Lamba Değişimi Genel Olarak Basit Gözüksede İki Vida Söküp İki Kablo Lehimlemekten İbaret Değildir. Maalesef Merdiven Altı Ustaları Diye Tabir Ettiğimiz Bir Çok Kişiler Tarafından Bilinçsizce Lamba Değişimi Yapılıp Ve İstenilen Sonuç Alınamamaktadır.

Aslında Bir Çok Detayı Vardır Bu Detaylar Lambanızın Ömrünü Ve Seans İşlem Esnasında Sizin Daha Rahat Çalışmanızı Sağlamaktadır. Normal Şartlarda Lamba Değişimi Yapılırken Genel Bakım Yapılması Gerekmektedir. Bu Bakımlar Cam Tüp Kontrolü Reflektör Kontrolü Kavit Kontrolü Peltier Kontrolü Yapılmalıdır.

Bu Kontrollerin Genel Amacı Lambanızın Ömrünü Uzatmak Ve Sağlıklı Bir İşlem Uygulamanıza Yardımcı Olmaktadır. Bu Kontroller Yapılmazsa Başlıkta Isınma dan Tutun Kavitinizin Çatlamasına Kadar Sebep Olmaktadır. Buda Size Cüzi Bir fiyata Değiştirdiğiniz Lambada İlerde Extra Maliyet Olarak Geri Döne Bilir Hatta Yeni Bir Ipl Başlık Almanıza Sebep Olabilir Bu yüzden Ipl Başlıklarda Lamba Değişimi Çok Önemlidir.

Ve Yapılan İşlemin En İyi Şekilde Yapılıp En Kısa Sürede Size Ulaşması En Büyük Faktördür. Çünkü Şunu Biliyoruz ki Lazer Epilasyon Salonlarında Ertelenen Bir Randevu Veya Geri Çevrilen Bir Müşteri Çok Büyük Zararlara Sebep Olmaktadır. Royal Medikal 13 Yıllı Aşkın Tecrübesiyle Marka Model Farketmeksizin Tüm Ipl Cihazlarınızın Lambaları İtina İle Garantili Bir Şekilde Değişimini Yapmaktadır. Ve Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Maximum 24 Saat İçerisinde Sizlere Teslim Etmektedir.

Şirketimiz Türkiye’nin Her Bölgesine 7/24 Lazer Epilasyon Teknik Servis Hizmeti Vermektedir. Ipl Lazer Epilasyon Cihazlarınızın Ipl Başlık  – Ipl Kavite – Ipl Safir Kristal – Ipl Camtüp -Ipl Reflektör-Ipl Lamba  (Ipl Başliklara Kullandığımız Lambalar Orjinal İngiliz Heraus Marka Ipl Lamba Kullanılmaktadır)

 Değişimleri Uzaman Kadromuz Ve Test Ekipmanlarımızla İle İtina İle Değiştirilip Tüm Kalibrasyon Ve Testleri Yapıldıktan Sonra Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetine Garantili Bir Şekilde Sunulmaktadır.

Royal Medikal Ipl Lazer – Epilasyon Cihazı Ipl Lamba Değişim İşlem Merkezi Memnuniyetiniz Bizim İçin Önemlidir. Bizim İle Görüşmeden Kesinlikle Karar Vermeyiniz.

Bir Gün Sizide Bir Kahvemizi İçmeye Bekleriz.

Royal Medikal Teknik servis