Ipl Lazer Epilasyon Başlık Değişimi

Ipl  Lazer Epilasyon Cihazında Başlık Değişimi Marka Model Fark Etmeksizin Tüm Ipl Shr Opt Lazer Epilasyon Cihazlarınızın  Orijinal  Ve Buz Başlıklarla Değişimi Yapılmaktadır. Değişimini Yaptığımız Tüm Başlıklar Garantili Bir Milyon Atış Garantilidir.

Piyasada Düşük Maiyeti İle Satışa Sunulan Ipl Başlıklar Bir Çok Firmanın İlgisini Çekmektedir. Bu Tip Ipl Başlıkların Genel sıkıntısı Seans Esnasında Isınma Batma Hissi Yerine Aşırı Sıcaklık Ki Bu Kalıcı Yanıklara Sebebiyet Vermesi Kaçınılmazdır.

Bunun Sebebi İse Başlık İçerisinde Kullanılan Kavit – Reflektör – Cam Tüp – Kristal Ve En Önemlisi Kullanılan Lambanın Kalitesinin Fason Olmasıdır. Bu Şekilde Düşük Maliyetlerle Üretilen Başlıklar Daha Uygun Maliyetlere Lazer Epilasyon Salonlarına Sunularak Cazip Bir Şekile Getirilmektedir.

Ama Biz Şunu Biliyoruz Ki Bu Tip Başlıklar Hem Salon Sahiplerini Hem Müşterilerine Aşırı Derecede Rahatsızlık Vermektedir. Salon Sahipleri Mevcut Hastalarını Kaybetme Riski Ve Bu Risklerden Oluşabilecek Yanık Ve Kalıcı Lekerin Yasal Sorumluluğuyla Meşgul Olma Riski Hastalarında Çok Karşılaşılmasada Ciddi Yanık ve Kalıcı İzlere Maruz Kalma Riskine Yol Açmaktadır.

Bu Yüzden Ipl Lazer Epilasyon Cihazlarında Başlık Değişimi Yapılırken Alanında Gerçekten Uzman Firmalar İle Çalışarak Kendinizi Ve Müşterilerinizi Riske Atmamanızdır.

Royal Medikal Olarak Alanında Uzman Teknik Elamanları İle Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Sunmaktadır. Başlık Değişimi Yapılan Tüm Cihazlarda Kalibrasyon Ayarı Yapılıp Testleri Yapıldıktan Sonra Teslim Edilmektedir.  

Royal Medikal Whatsapp Hattımızdan Videolu Arıza İhbarı Bırakabilirsiniz. Teknik Servis Sorumlumuz Tarafından Yoğunluğa Göre Maximum Beş Dakika İçerisinde Size Dönüş Sağlanarak Sorunlarınız İçin En Akıcı Ve Hızlı Çözümler Sunarak Siz Değerli Müşterilerimize Yardımcı Olacaktır.

Oluşan Şikâyet Ve Dileklerinizi (İ[email protected] )Mail Adresimizden Bizlere Bildire Bilirsiniz. Maximum 24 Saat İçerisinde Sizlere Ulaşmamızı İstediğiniz İletişim Bilgileriniz Üzerinden Dönüş Sağlanacaktır.

Royal Medikal Ipl – Opt – Shr – Buz Lazer – Epilasyon Başlık Değişim Merkezi Memnuniyetiniz Bizim İçin Önemlidir. Bizim İle Görüşmeden Kesinlikle Karar Vermeyiniz.

Royal Medikal Teknik servis

Bir Gün Sizide Bir Kahvemizi İçmeye Bekleriz..