Hatay Lazer Epilasyon Servisi
Hatay Lazer Epilasyon Servisi

Hatay Lazer epilasyon Servisi Olarak ilimizde Lazer Epilasyon servisi hizmeti vermekte olan Royal Medikal firması 2010 yılında lazer epilasyon  sektörüne adım atmış bulunmaktadır.

2010 yılından bu yana sürekli kendisini geliştirerek daima yenilikçi bir kimlikle günümüz şartlarında kullanılan tüm lazer epilasyon cihazların teknik ve uygulama yöntemleri hakkında kendisini geliştirmeye adamıştır.

 Deneyimli kadrosuyla Hatay ilindeki siz değerli lazer epilasyon ve güzellik salonu sahiplerine hizmet vermek için elinden gelen tüm caba ve gayreti Sunmaktadır.

Bu gayreti en son noktasına taşıyarak teknik destek ve bilgi birikimleriyle bu sektörde fark yaratan firmalar arasında yer almıştır.

Hatay Lazer Epilasyon Servisi Teknik Porsonel Seçimi

Bu bilgi birikim ve uzmanlığımız yanı sıra teknik servis hizmeti sunan personellerimizin gerek iş disiplini gerek kişisel prensiplerini davranış şekillerini göz önünde tutulmaktadır.

Bunun sebebi herhangi bir kişisel olumsuzluğa meyil vermemek için personellerimizi özenle seçip çok ince ayrıntılara dikkat ederek. Hatay Lazer Epilasyon Servisi Olarak bünyemizde barındırmaya özen gösteriyoruz.

Bu detaycılıgımız tek sebebi Teknik Servis gönderdiğimiz adreslerin kendi iş yerimiz olarak görmek ve orda oluşabilecek en ufak kişisel ve teknik sel sorunların Önüne Gecmek İçindir.

Bizlere yapılmasını nasıl kabullenemiyor isek karşımızdaki müşterilerimizin de kabullenemeyeceğini göz önünde bulundurarak bu konu üzerinde çok hassas davranmaktayız.

Hatay Lazer Epilasyon Bakım  Arıza Onarım

Siz değerli müşterilerimizin talebi üzerine verilen adrese gelen teknik servis hizmeti verecek arkadaşlar öncelikle cihazın teknik sorununu önce siz dinleyerek daha sonra müdahele etmektedir.

Cihaz üzerinde gerçekten böyle bir sorun var mı ve ya sizin bahsettiğiniz sorunun neden nelerden kaynaklandığı aktararak daha sonra bu sorunu çözmenin yollarını aramak için işine koyulmaktadır.

Mevcut hali hazırdaki sorunlar çözüldükten sonra cihazınızın genel bakımı firmamız tarafından gönderilen teknik servis hizmeti veren arkadaşlar tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. 

 Bu bakımlar yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimize genel bir bilgi verilir. Cihazınızın genel durumu ve cihazınızı kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiği anlatılmaktadır.

Bu anlatım sizin anlıya bileceğiniz şekilde sizleri bilgilendirmek zorun da dır. Peki verilen bilgiler ne kadar doğru olacak diye aklınızda sorular ola bilir.

Ve yahut daha önceki kullanım şekliniz sizin için daha mantıklı gele bilir.

Bir kez daha teyit edip aklınızdaki soruları cevaplayabilmek adına Hatay Lazer Epilasyon Servisi ile iletişime geçerek tüm soru sorunlarınızı size ulaşan teknik servis veren arkadaşlar  hakkında ki görüş ve düşüncelerinizi eksiler ve artılarını kısaca hoşunuza giden ve gitmeyen soru ve sorunlar Olabilir.

Bu sorunlar ile alakalı Hatay Lazer Epilasyon Servisi İrtibat numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Royal medikal Hatay Lazer Epilasyon Olarak Müşterilerimizden  Bize Gelen Şikayetler.

Olarak ilimizde lazer epilasyon yapan firmalarımızın yararı acısından biraz da iklim şartlarından bahsedelim.

Hervsimlere göre ele almamız gerekirken hatay ilimizde Akdeniz iklimi hüküm sürdüğü için bizi genel olarak yaz ayı ilgilendirmektedir.

Çünkü Yaz ayları aşırı derecede sıcak ve kuraktır peki biz lazer epilasyon sektörünü neden diğer üç mevsim değil de özelikle yaz ayı ilgilendirmektedir diye sormanız çok doğaldır.

Şayet bu işe yeni başlıyor veya lazer epilasyon sektörüne girmeyi yeni düşünüyorsanız.

Kısaca bahsedecek olur sak lazer epilasyon işlemi uygulanırken günümüz lazer epilasyon teknolojilerinde en çok aranan özelliklerden biri soğutma sistemidir.

Hatta bu aranan özellik bir çok salonda tüylerin dökülmesi yavaş olsun ama soğutması yüksek olsun ben bir kaç seans fazla işleme girmeye razıyım yeter ki müşterilerimi yakmayayım gibi diyaloglara giren bir çok müşterimiz bulunmaktadır.

Bu bahsi edilen yakma diye tabir edilen doku zedelenmesi aslında vücudun işığa verdiği tepkidir.

Bu tepki genelde tenimizin işin ve ısıya maruz kalmasındandır.

Lazer epilasyon cihazının soğutma sisteminde bu ışık ve ısıya maruz kalmayı minimum dereceye çekmesi için tasarlanmıştır.

Hatay Lazer Epilasyon Mevsimsel Bilgilendirme

Şöyle Düşünelim vücudumuzun zaten bir sıcaklığı var.

Bu Sıcaklığı ve lazer epilasyon işlemine girdiğimizde  Atış yapılan başlıktan gelen sıcaklığın eklendiğini düşünürsek artı olarak yaz ayında bulunmamız nedeniyle bu sıcaklıkların katlanması kaçınılmazdır .

Dolayısıyla işlem uygulanan bölgenin tahriş olmasına yol açacak nedenler vücudumuza ufak geçici sıkıntılar yaratabilir.

Müşterinizin birazda hassas olduğunu düşünürseniz adınızın uygulamaya giren kişileri yaktığınıza kadar yayılmasına neden olabilir.

Bu sebeplerin önüne geçebilmek için Özellikle yaz aylarında İşleme girecek müşterilerimizi en az 15 dakika klimalı ortamda dinlendirilmelidir.

Daha sonrasında klimalı ortamda işleme aldıktan sonra işlem sonrası en az 15 dakika klimalı ortamda dinlendikten sonra uğurlamamız ğerekmektedir .

Bu şekilde uygulanan işlemler hem müşterilerinizin ve sizler için daha sağlıklı olmaktadır.

Aklınızdaki Tüm Soru Ve Sorunlar İçin 7/24 Hatay Lazer Epilasyon Servisi İle İletişime Geçerek Detaylı Bir Bilgi Alabilirsiniz.

Hatay Lazer Epilasyon Servisi
Hatay Lazer Epilasyon Servisi

Hemen Aramak İçin Numaraya Tıklayınız: 05331374989

Bize Bir İyilik Yap Sayfamızı Sosyal Medyalarında Paylaş