Hakkımızda

Bulunduğumuz Sektörün İhtiyaçlarını Analiz Eden , Müşterilerine Profesyonel Hizmet Götürmeyi Görev Edinmiş Royal Medikal Lazer Epilasyon Servis Ve Cihaz Satış Noktamızı Yakın Dan Tanımak İstemisiniz ?

Lazer Epilasyon Sektöründe Bir Çok Bilinmeyeni Beraberinde Getiren Lazer Epilasyon Teknolojisi Türkiye Şartlarında Kazananlardan Olmak İsteyen Royal Medikal  Adana İlinde Kurulmuş Olup Müşterilerine  Profesyonel Hizmet Götürmek İçin Öncelikli Hedefimiz  Müşteri Memnuniyeti Odaklıdır.

Lazer Epilasyon Sektöründe En Karışık Çalışmaları En Pratik Çözümler İle Sonuca Ulaşma Felsefesi İle Hayata Geçirilen Şirketimiz.

2007 Yılından Bu Güne Lazer Epilasyon Teknolojilerini  Teknik Servis Hizmetini Müşterilerine Dünya Standartlarında Çözümler Sunarak Geçen 12 Yıllık Zaman Zarfı İçerisinde Türkiye Genelinde En Büyük Lazer Epilasyon Teknik Servis Firmalarından Biri Olmayı Başarmıştır.

2007 Yılından Bu Güne Lazer Epilasyon Teknik Servis Hizmetinde Servis Hizmet Standartlarını Belirleyen  Ve Türkiye’nin En Büyük  Lazer Epilasyon Teknik Servis Ağına Sahip Olan Royal Medikal Lazer Epilasyon Teknik Servisi Türkiye’nin Yüzlerce Noktasına Teknik Servis Hizmeti Götürmüştür.

17  kişilik ekibi ile 7/24 Türkiye’nin Dört  Bir Yanınına Lazer Epilasyon Teknik Servis Hizmeti  Sunan Royal Medikal  Sürekli Ar-Ge politikası ile kendi  İçinde Sürekli Araştırmacı Ve Gelişim İçinde Olan Bir Firmadır.

Uzun Yıllardır Bir Çok Cihaz Üzerinde Gördüğümüz Tüm Olumlu Opsiyonları Ar-ge Platformumuzda Kendi Üretimini Yaptığımız Cihazlarda Toplayarak Türkiye’nin En Kaliteli Lazer Epilasyon Cihaz Üretim Satış Noktası Olarak Hedeflerini Sürekli bir Adim İleriye Taşıma Yolunda İlerlemektedir.

Daima Gelişip Lazer Epilasyon Sektöründe İhtiyaçlara En Hızlı Ve En Profesyonel Çözüm Ler Sunmayı Vizyon Edinmiş Royal Medikal Olarak Telefon Destek , Cihaz Bakım , Teknik Servis Ve Cihaz Satış Alanında Hizmet Sağlıyoruz.

Royal Medikal Olarak Daima Hedeflerinin İlerisine Odaklanmış Ve Daima Bulunduğu Anın İlerisinde Olma Hedefiyle Hem Müşterilerimize Hem De Lazer Epilasyon Servisi Ve Cihaz Üretimi Yapan Firmalar Arasında Vizyon Sahibi Olan Firmaların En Önde Gelenlerinde Olma Yolunda Siz Değerli Müşterilerimizle Daima Bir Adim İleri Ye Gitmek Temel Amacımızdır.

Royal Medikal  Lazer Epilasyon Teknik Servisi Ve Cihaz Satış Merkezi Memnuniyetiniz Bizim İçin Önemlidir. Bizim İle Görüşmeden Kesinlikle Karar Vermeyiniz.

Bir Gün Sizi de Bir Kahvemizi İçmeye Bekleriz..

  • Royal Medikal Teknik servis