Diode Lazer Epilasyon Servisi

Diode lazer Epilasyon cihazları bildiğimiz üzere çok hassas ve değerli cihazlardır. Eğer kullanımda Bir hata sonucunda maliyetli arıza açabilir. Biraz Kullanıcı Hataları Ve Oluşabilecek arızalardan bahsedelim.

Bu Arızalar Başlık Odaklı Arızalar Veya Elektriksel Arızalardır. Su Ve Jel Odaklı Arızlar Cihazınızın Bozulmasına En Büyük Etkenlerden Biridir.

Diode Lazer Epilasyon Cihazlarınızda Elektriksel Arızalara Sebep Vermemek İçin Kesinlikle Ups Denilen Güç Kaynağını Kesinlikle Kullanmanızı Tavsiye Ediyoruz.

Eğer cihazımızda Distile su kullanmazsak barlarda oluşan kireç nedeni ile su dolaşımı zorlaşır ve cihazımızın Başlık bölümündeki barları yakarız ve bunun sonucunda cihazımız istediğimiz gibi Çalışmaz ve sonuç almalarda düşüş yaşanır.

İkinci bir arızamızda suyun kesinlikle hava Almaması gerekli eğer hava alırsa yine suyumuz kireçleme yapar ve mikro ve makro olarak Adlandırdığımız kanallarımızı tıkar ve su dolaşımı zorlaşır ve yine barlarımızı yakarız.

 Peki barlarımızın yanmaması için dikkat etmemiz gereken hususlar nelerdir birazda onlardan Bahsedelim suyumuzu güvendiğimiz ve inandığımız kuruluşlarda temin edeceğiz, su dolumu Yaptığımız deliklerin kapalı olduğundan emin olmamız lazım sık karşılaştığımız Sorunlardan bir tanesi de seans esnasında estetisyen arkadaşlar tarafından cihazı Kendilerine çekmek veya yaklaştırmak için cihazın başlığından Tutarak çekmeleridir.

 Bu ne gibi bir sonuç doğurur? Cihazı kendine yaklaştırmak için başlıktan çektiğiniz zaman Cihaz ile başlığı bütünleştirmek için kullanılan soket yerinden çıkar ve siz bunu fark etmezsiniz Fark etmediğiniz için cihazınızı normal bir şekilde çalıştırırsınız ve çalışırken başlığın Isındığını fark edersiniz aslında o ısınma büyük bir arızanın habercisidir.

 Barlarınız yanmaya Başlamıştır tabi ki doğal olarak siz bunun farkında değilsiniz. Bu yüzden cihazı kesinlikle başlıktan Tutup çekmemenizi tavsiye ederim. Royal medikal olarak çok karşılaştığımız bir husus Başlığa jel kaçması estetisyenlerimiz hastaların isteği üzerin e jel kullanımını biraz abartıyorlar.

 Aslında doğru olan krem sürer gibi ince bir tabaka sürmemiz lazım ama estetisyenlerimiz Tam aksine jeli sürebildikleri kadar sürüyorlar bu seferde başlığın içinde bulunan kristal Ve barın arasına jel kaçıyor kaçtığı zaman bir süre sonra jel orada katılaşıp siyahlaşıyor.

 Tabi ki bilin dik üzere epilasyon cihazlarının tümü siyah a duyarlıdır bunun üzerine Cihaz siyahlaşan jelin üzerin e atış yapıyor ve yoğunlaşıyor ve barlara normalinden Daha fazla yük biniyor ve barlar ısınmaya başlıyor.

 Isınma zaman geçtikçe kararmaya başlıyor Ve barlarınızın ömrü gittikçe azalıyor. Barlarınız yanıyor ve cihazda hissiyat azalıyor Siz atışım bittiğini zannediyorsunuz ama barlarınız jel yüzünden yanıyor.

Royal Medikal Diode Lazer Epilasyon Bakım Servisi Memnuniyetiniz Bizim İçin Önemlidir. Bizim İle Görüşmeden Kesinlikle Karar Vermeyiniz.

Bir Gün Sizide Bir Kahvemizi İçmeye Bekleriz..

Royal Medikal Teknik servis